Cinemer Film Production • Cinemer Film Production

TERE TULEMAST PRODUKTSIOONISTUUDIOSSE!

Kõik, mida suudate ette kujutada, on reaalne.

Pakume tehnilisi ja loomingulisi lahendusi vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele
✪ ✪ ✪ Meie töö tulemus on rahulolev klient ✪ ✪ ✪

Lühifilmid ja -klipid

Teeme lühifilme ja -klippe pulmadeks, firmaüritusteks ja erinevateks laste- ja täiskasvanute üritusteks.

Reklaamvideod

Aitame luua ettevõtete reklaamivideosid, mis säästavaid Teid ebaefektiivse turunduse tagajärgedest ja juhatame potentsiaalsed kliendid Teie toote või brändini, suurendades nõnda Teie müügitulu.

Muusikavideod

Loome esmaklassilisi muusikavideosid, mida võib näidata ka kõrgetasemelistes muusikakanalites. Otsime meeleldi Teile sobivaimad lahendused. Meie töökeskkond on loominguline.

Televisioonisaated ja -sarjad

Loome igas formaadis ja žanris TV-saateid, programme ja sarju. Meie filmitoodang vastab täielikult Teie nõuetele ja on loodud Teie sihtgruppi silmas pidades..

Tere tulemast loomingulisesse filmistuudiosse!

Ettevõtte Cinemer tegevus põhineb vabakutselistel projektidel. Pakume alternatiivseid lahendusi ettevõtetele, loovisikutele, filmikompaniidele ja televisioonijaamadele. Et mitte koormata lisaülesannetega oma töötajaid, võite palgata meie meeskonna, salvestamaks vajaliku videomaterjali, et saaksite keskenduda oma põhiülesannetele.

Meie missioon

Meie eesmärk on saada tipptehnoloogiaid kasutades juhtivaks ettevõtteks eesti filmiturul ja projektipõhises videotoodangus.

Meie visioon

Cinemer on filmiproduktsiooni valdkonna liider, pakkudes tehnilisi ja loomingulisi lahendusi, mis vastavad kliendi vajadustele ja soovidele. Suhtume oma klientidesse ja nende projektidesse lugupidamise ja aususega.

Toodang

Lühifilmid
Kunstifilmid
Dokumentaalfilmid
Reklaamvideod
Muusikavideod
TV saated ja programmid
TV seriaalid ja muusikavideod
Raadioreklaam

„VÕTMED-KÄTTE” VIDEO >>

Teenused

Võttepaikade ja rekvisiitide valmistamine
Näitlejate ja võttepaikade valik
Kostüümide valmistamine
Jumestus
Kreatiivne tuba (stsenaarium, casting, võttepaigad)
Heli- ja videosalvestus
Heli- ja videotöötlus
Heli- ja videomontaaž
Eriefektid
2D ja 3D animatsioonid (arvuti, nuku, esemeline animatsioonid)
Meediafailide konverteerimine
DVD salvestamine ja kopeerimine

KÕIK TEENUSED >>

Töökoda

Meie loominguline töökoda valmistab metall- ja puitkonstruktsioone. Loome ainulaadseid rekvisiite ja võttepaiku, arvestades kliendi soove ning kasutades erinevaid materjale.

TÄPSEMALT TUTVUMINE >>

Varustus

Canon 5D mIII
Canon 6D
Sony VG30
SoundRecorder H5
Led Light

SIIRDUGE RENTIMISE LEHEKÜLJELE >>

Kuidas me töötame

Ettevalmistus

Esmalt määratleme võimalikud probleemid, paneme paika projekti eesmärgid ja koostame protsessi tehnilise kirjelduse. Seejärel vormistame sõnumi, mille valmiv toodang publikule edastama peaks ning määratleme formaadi, ajastuse, võttepaigad, näitlejad, arvutigraafikad, kirjutame stsenaariumi ning koostame eelarvehinnangu.

Produktsioon

Režissööri juhendamisel salvestavad operaatorid kavandatud süžee, peavad läbirääkimisi juhtivpersonaliga, salvestavad lõpliku materjali, panevad kirja kaadritaguse dubleeritava teksti ja valivad diktori.

Produktsioonijärgne faas

Salvestuse töötlemine, eriefektid, 3D-graafika loomine, värvikorrektuur, subtiitrite lisamine, muusika, helidubleerimine. Tõlge võõrkeeltesse. Viimased kohandused. Filmi kinnitamine.

Meie kliendid


Scroll to Top