KKK • Cinemer Film Production

KKK

<<< Tagasi Meediakooli lehele


Korduma kippuvad küsimused

Siit leiate vastused kõige olulisematele küsimustele seoses meie keelekursustega. Kui teil on aga rohkem küsimusi kui alljärgnevalt vastatud, siis võtke julgesti meiega ühendust info@cinemer.ee Vastame Teie teie küsimustele hea meelega.

Mis tähendab akadeemiline tund?

Ühe akadeemilise tunni pikkus on 45 minutit.

Kus Meediakool Cinemer asub?

Asume Tallinnas aadressil Pae 21 (III korrus), Arvutilabi klassis.

Kuidas registreeruda kursusele?

Kodulehel saate esitada sooviavalduse. Registreerimine toimub e-maili ja/või telefoni teel. Täiendavate küsimuste korral võtke julgesti meiega ühendust info@cinemer.ee või telefoni teel +372 5282428.

Kuidas ma kursuse eest maksta saan?

Väärtustame paindlikkust ning mugavust ka makseviiside osas. Pärast koolituslepingu allkirjastamist väljastame õppijatele arve, millel on välja toodud arve tasumise tingimused. Kursuste eest on võimalik tasuda nii ühes kui ka kahes osas. Õppemaksu suurus sõltub õppetundide arvust. Õppemaksu saab tasuda pangaülekandega OÜ Cinemer arveldusarvele EE422200221064738647 Swedbank (selgitusena lisada arve nr, õppija nimi, kursus ja õpetaja nimi) või sularahas kursuse esimeses tunnis. Asutused tasuvad oma töötajate koolituse eest arvete alusel, mille õppija tellib Kooli Direktorilt (tel. +372 5282428 või e-maili teel info@cinemer.ee). Õppetasu peab olema laekunud enne õppetöö algust.

Scroll to Top