Tooded • Cinemer Film Production

 

Ettevõtlusvideod äritegevusele

Mänguline reklaamklipp Teie brändist positiivse pildi andmiseks  või konkreetse toote müügitaseme tõstmiseks.

Introklipp

Introklipp kujutab endast igasugust videot, mis stiililiselt eristab antud brändi kõigist teistest ja teeb temast  äratuntava esimestest vaatamise sekundidest alates.

Firmat tutvustav film

Lühifilm Teie ärist/ firmast. Ta tutvustab Teie tõelistele  potentsiaalsetele klientidele ja koostööpartneritele Teie firma ajalugu, saavutusi ja missiooni.

Promovideod

Lühike informatiivne reklaamklipp, mis esitleb firmat või pakub selle kaupu  ja teenuseid.

Müügivideod

Müügivideo teab kõike Teie tootest ja sellest kuidas motiveerida potentsiaalset ostjat. Asendamatu abiline, kes töötab 24 tundi ööpäevas.

Üritused /Firmapeod

Te viite läbi seminare või kursuseid? Te planeerite luua videotunde? Meie toodame õppevideoid, mis aitavad Teid nii online kui offline süsteemis.

Videoinstruktsioonid

Te müüte keerulisi tooteid? Te peate õpetama algajat töötajat? Samm-sammult õpetab videojuhend kuidas keeruline muutub lihtsaks ja selgeks.

Õppefilm

Te viite läbi seminare või kursuseid? Te planeerite luua videotunde? Meie toodame õppevideoid, mis aitavad Teid nii online kui offline süsteemis.

 

Pidude ja ürituste videod

Professionaalne pidude ja ürituste filmimine ühe, kahe või enama operaatori osalusel (võimalus esitada suurel ekraanil või internetis). Sõltuvalt Teie vajadustest ja eelistest pakume me valmis monteeritud momente, promoklippe ja arhiveeritud videoid. Filmime erinevaid sündmusi:

Kontserdid

Etendused

Näitused

Konverentsid

Seminarid

Esitlused

Spordiüritused

Intervjuud

Sünnipäevad

Peresündmused

Aastavahetuse üritused

Videotervitused

 

Pulmavideod

Pulmapakett „Standart”

Paketti kuulub kogu päeva ( 10 h) filmimine ühe operaatoriga ja video montaaž. Valmib monteeritud klipp muusikaga ( kuni 2 min) ja kroonika pulmadest (kuni 1,5 h).

Pulmapakett „Preemia”

Paketti kuulub kogu päeva (10 h) filmimine  operaatori ja operaator-koostaja osalusel ning video montaaž. Kahe kaameraga filmimine võimaldab näidata  samu sündmusi erinevatest rakurssidest.  Erilist tähelepanu pööratakse mängulisusele  ja lavastatud stseenidele noorpaariga. Te saate  monteeritud klipi muusikaga ( kuni 5 min) ja loomingulise kroonika pulmadest (kuni  40 min).

Love Story ehk Armastuslugu

Lavastatud lugu, mis taastab Teie isikliku suhete ajaloo  või  loo, mis on  stsenaristi poolt pakutul. Filmivõtted ühe või kahe operaatoriga + muusikaga klipi montaaž ( kuni 5 min).

Registreerimine

Teenuse hulka kuulub pulmade registreerimise filmimine (ruumis sees või väljas)  ühe operaatoriga ja video montaaž.

Laulatamine

Teenuse hulka kuulub laulatuse filmimine ühe operaatoriga ja video montaaž.

Pulma-aastapäevad

Sõltuvalt Teie eelistustest, me oleme valmis pakkuma lavastatud  mängulisi  filmivõtteid või kroonikavideot pulma-aastapäevast.

 

Videod lastest

Me aitame Teil säilitada kõige erksamad ja meeldejäävamad hetked ja sündmused Teie lapse elust, millest saab Teie pere arhiivi ilu ja uhkus. Me filmime:

Sünnipäevad

Ristimispidu

Lastehommikud

Viimane koolikell

Lasteaia lõpupidu

Esimene koolipäev

Abiturientide peod

 

Looming

Muusikaklipid

Loomingulisus on meie stiihia! Meeskond Cinemer loob Teie jaoks ägeda muusikaklipi, mille abil saate endast teada anda nii online keskkonnas kui ka muusikasaadete TOP 10-s. Me tegeleme filmimisega  stuudios  ja väljas, varustame erinevaid asukohti tehnikaga ning  kindlustame kostüümide ja rekvisiitidega.

Blogivideo/ Bloging

Te soovite saada populaarseks blogijaks? Te soovite  pidevalt värvikaid ja originaalseid videoid teha? Meie aitame  meelsasti realiseerida Teie ideid!

Multifilmide loomine

Me pakume erinevaid animatsiooni võimalusi, mis sarnaneb või erineb meie harjumuspärasest reaalsusest. Multifilm  – see on uus maailm, mille me loome ise, mõeldes välja keskkonna, tegelased  ja süźee, mis kogu tegevuse elustab.

Videod Teie stsenaariumi järgi

Teil on idee video jaoks, kuid puudub võimalus seda teostada.  Me oleme avatud koostööle. Cinemer – on koht, kus on ühendatud loovad inimesed, teadmised ja tehnilised võimalused, et Teie unistused realiseerida.

Mängufilmid

Cinemer valmistab  lühimängufilme. Mängulisi- ja mitte-mängulisi,  hoogsaid ja rahulikke, kergemeelseid või sügava filosoofilise sisuga, kuid on alati armastusega loodud, mis ei jäta vaatajaid kunagi ükskõikseks.

 

Televisioon / internet

Saated /programmid

Cinemer loob saateid erinevatel teemadel, tehes koostööd erinevate meedia väljaannetega Balti riikidest. Me pakume uudistesaateid, kultuuri – ja haridussaateid, teaduslikke-, meelelahutuslikke- ja spordisaateid erinevatele vanusegruppidele.

Show

Cinemer´i meeskond on alati kursis meelelahutusäri uuemate trendidega, et pakkuda toodet, mis jätab unustamatu mulje vaatajatele ja aitab võita uusi auditooriume. Me oleme valmis pakkuma meelelahutuslike humoreskide loomist, showkonkursside loomist  koos vaatajate osavõtuga, vestlussaadete loomist ja palju muud.

Dokumentaalfilmid

Cinemer tegeleb täispikkade dokumentaalfilmide loomisega erinevatel teemadel. Me pakume ka ajaloolistest sündmustest filmitud videote taastamist, biograafiate, uurimuslike ja teaduslike filmide loomist.

Seriaalid

Tagame teleseriaalide loomise Teie poolt valitud auditooriumile. Meie stsenaristide meeskond on valmis Teile valmistama vastavalt Teie soovile huvitavaid ja vürtsikaid  lugusid.

 

AUDIO

Reklaamid raadios

Pakume kõrge kvaliteediga helisalvestusi ja helireklaame professionaalsete diktorite esitusel. Me leiame õiged sõnad, kaotame aktsendi nii, et seda oleks meeldiv kuulata Teie poolt valitud auditooriumil.

Korporatiivne hümn

Loome meeldejääva muusikalise teose, mis räägib Teie korporatiivi missioonist, ambitsioonidest ja eesmärkidest. Me pakume: originaalset teksti ja muusikat, mis on loodud Teie brändile, professionaalset arranžeeringut,  firmast kokkuvõtte tegemist ja juhtimist. Korporatiivne hümn sobib suurepäraselt mitte ainult pidulikeks puhkudeks ja esitlusteks, vaid ka saatmaks reklaamklippi, filme ja raadioreklaame.

Laul kui kingitus

Tahate väljendada oma tundeid? Otsite ebatavalist viisi rõõmustamaks oma ligimesi, tulevast kaaslast või elukaaslast!? Meie võime luua teksti, mis on loodud Teie isiklikul suhtel/arvamusel elust  ja leida laulule sobiva muusikalise teostuse – sõltuvalt Teie eelistustest ja ootustest.

Muusikapalad

Te vajate autoriõigusega muusikapala mingiks konkreetseks juhuks, olgu see siis mängufilm või kaubanduslik video. Meie pakume heliloojate teenuseid, professionaalset arranžeeringut, muusikapala koostamist ja juhtimist.

Helindamine: helid ja mürad

Me pakume kvaliteetset helisalvestust kõigest, mis tekitab helisid. Cinemer stuudiotes me loome ja salvestame helisid mille abil Te saate luua vajalikke meeleolu, ebatavalist atmosfääri või jutustada tervet lugu.

Helindamine: häälega

Meie diktorid helindavad arvutimänge, animatsioone ja ka mängufilme. Me pakume mees- ja naishääli, täiskasvanu – ja lapsehääle, dramaatilisi ja koomilisi hääli. Me pakume ka mitmehäälelist pealelugemist/tõlget võõrkeelsetele videotele.

Scroll to Top