Telli reklaamklipid Tallinnas • Cinemer Film Production

Me loome reklaamklipi teie äri jaoks

Aitame luua ettevõtete reklaamklipid, mis säästavaid Teid ebaefektiivse turunduse tagajärgedest ja juhatame potentsiaalsed kliendid Teie toote või brändini, suurendades nõnda Teie müügitulu.

KREATIIVNE
PROFESIONAALNE
TÄHTAJALISELT

KUIDAS ME TÖÖTAME?

1 ETTEVALMISTUS

Esmalt määratleme võimalikud probleemid, paneme paika projekti eesmärgid ja koostame protsessi tehnilise kirjelduse. Seejärel vormistame sõnumi, mille reklaamklipp publikule edastama peaks ning määratleme formaadi, ajastuse, võttepaigad, näitlejad, arvutigraafikad, kirjutame stsenaariumi ning koostame eelarvehinnangu.

2 PRODUKTSIOON

Režissööri juhendamisel salvestavad operaatorid kavandatud süžee, peavad läbirääkimisi juhtivpersonaliga, salvestavad lõpliku materjali, panevad kirja kaadritaguse dubleeritava teksti ja valivad diktori.

3 PRODUKTSIOONIJÄRGNE FAAS

Salvestuse töötlemine, eriefektid, 3D-graafika loomine, värvikorrektuur, subtiitrite lisamine, muusika, helidubleerimine. Tõlge võõrkeeltesse. Viimased kohandused. Reklaamklippi kinnitamine.

Näited tehtud reklaamklippidest

PAKUME TEHNILISI JA LOOMINGULISI LAHENDUSI VASTAVALT KLIENDI VAJADUSTELE JA SOOVIDELE

✪ ✪ ✪ Meie töö tulemus on rahulolev klient ✪ ✪ ✪

TÄIDA VORM

  Lisaks võite tellida

  Introklipp kujutab endast igasugust videot, mis stiililiselt eristab antud brändi kõigist teistest ja teeb temast äratuntava esimestest vaatamise sekundidest alates.

  Lühike informatiivne reklaamklipp, mis esitleb firmat või pakub selle kaupu ja teenuseid.

  Lühifilm Teie ärist / firmast. Ta tutvustab Teie tõelistele potentsiaalsetele klientidele ja koostööpartneritele Teie firma ajalugu, saavutusi ja missiooni.

  Videomänedžer teab kõike Teie tootest ja sellest kuidas motiveerida potentsiaalset ostjat. Asendamatu abiline, kes töötab 24 tundi ööpäevas.

  Te müüte keerulisi tooteid? Te peate õpetama algajat töötajat? Samm-sammult õpetab videojuhend kuidas keeruline muutub lihtsaks ja selgeks.

  Te viite läbi seminare või kursuseid? Te planeerite luua videotunde? Meie toodame õppevideoid, mis aitavad Teid nii online kui offline süsteemis.

  Te viite läbi seminare või kursuseid? Te planeerite luua videotunde? Meie toodame õppevideoid, mis aitavad Teid nii online kui offline süsteemis.

  Kui Teil on küsimusi, võtke ühendust meiega telefonil +372 5282428 või täitke vorm ⇑

  Scroll to Top